CHgroupNT

Daugiafunkcinių galimybių vieta Kaune
Jonavos g. 43C

Apžiūrėkime vietą iš arčiau

apie sklypą

Ant pačio Neries upės kranto, itin patogioje Kauno miesto dalyje, Jonavos gatvėje, yra net 1,63 ha ploto komercinės paskirties sklypas.

Jonavos gatvė - viena iš svarbiausių Kauno mieste. Per ją kasdien pravažiuoja dešimtys tūkstančių vietinių gyventojų ir miesto svečių. Jau ilgai Jonavos gatvė garsėja kaip puiki vieta vystyti komercinę veiklą.

Nuostabus Neries krantinės vaizdas pastaraisiais metais pastūmėjo ne vieną NT vystytoją statyti verslo centrus, įmonių buveines, biurų pastatus ar kitus komercinės paskirties objektus būtent šioje Kauno miesto dalyje.

maksimali užstatymo galimybė

Šiame sklype, maksimalios užstatymo galimybės atveju, galėtų įsikurti net keli ofisų pastatai, daugiabutis gyvenamasis terasinis pastatas su antžeminiu garažu, viešbučiai, parduotuvės.

Planuojamų butų vizualizacijos

Tai ne viskas, nes projekte taip pat yra numatyta 33054 kv.m. ploto daugiafunkcė erdvė bei nedidelių laivų ir valčių prieplauka. Kadangi laivyba Nemuno ir Neries upėse po truputėlį atgyja, tai yra puiki galimybė atrasti naują hobį arba palaikyti jau esamą.

Sklypo lokacijos privalumai

projektas eina išvien su Kaunu

Susipažink su šia vieta žemėlapyje

KOMERCINĖ IR REZIDENCINĖ PASKIRRTIS

 

Lietuvoje ilgą laiką labai trūksta tokių projektų, kur derėtų komercinės bei gyvenamosios paskirties objektai. Vakarų Europoje, JAV ir net itin sparčiai augančiuose Azijos bei Artimųjų Rytų miestuose statomi objektai kone visad suderina komercinę bei gyvenamąją paskirtį. Jonavos g. 43C sklypo realizacija taip pat galėtų būti tokia. Lygiai 50% teritorijos galėtų atitekti komercinei veiklai, verslui, įmonėms, o likę 50% būtų vystomi kaip gyvenamosios paskirties namai.

projekto vizualizacija

Esamos vizualizacijos leidžia matyti, jog harmonija tarp tokių objektų ne tik, kad įmanoma – ji neišvengiama. Vis tobulėjančios statybos technologijos, modernus architektūros dizainas gali paversti šį sklypą išskirtine vieta darbui ir gyvenimui. Darnos centre – daugiafunkcė erdvė. Ją galėtų užpildyti laisvalaikio zona, žaidimų aikštelė vaikams, žalioji zona su suoleliais. Ja naudotis galėtų ir biurų darbuotojai, ir gyventojai ar jų svečiai.

RŪPESČIUS Į ŠALĮ

Šis sklypas jau turi paruoštą maksimalaus užstatymo projektą, generalinį planą, detalų projektą, o svarbiausia – viziją. Jums nereikia rūpintis niekuo, kadangi studijos bei galimybės yra išnagrinėtos, belieka tik imtis veiksmų!

Visi privalumai – matomi, kaip ant delno. Tokių vietų, kurias su miesto centru jungia nesudėtingas susisiekimas ir kurios gali pasigirti gausybe žalių plotų visai šalimais – vienetai. Iš naujo augantis Kauno miestas, Jonavos gatvėje 43C gali jums pasiūlyti unikalią gamtos oazės bei miestietiško gyvenimo darną. Žavi Neries krantinė, arti esantis miesto centras bei svarbiausi traukos bei prekybos objektai paverčia šį sklypą išskirtine galimybe investuoti bei gauti didžiulę grąžą!

VERSLO VYSTYMAS IR NE TIK

Logistine prasme verslui, rasti geresnę vietą Kauno mieste būtų sunku. Pasiekti šią vietą patogu iš visų mikrorajonų, o ir svečiai bei darbuotojai iš užmiesčio ar gretimų miestelių galės nesunkiai atvykti. Kadangi projekte numatyta didelė automobilių stovėjimo aikštelė, gyventojams ir įmonėms tikrai nepritrūks vietos, kur pastatyti automobilius. Patogiai privažiuoti gali kurjeriai, net sunkvežimiai su didesniais kroviniais, klientai ir svečiai.

BEJE, TAI YRA DAUGIAFUNKCINIS PROJEKTAS, KURIAM SAVO SIŪLYMUS BEI IDĖJAS GALITE TEIKTI IR JŪS.

DIDELIAME, NET 1,6 HA DYDŽIO SKLYPE KONE PAČIOJE MIESTO ŠIRDYJE GALI BŪTI REALIZUOTA IR JŪSŲ IDĖJA.

10 didžiausių objekto privalumų

1. Galimybė investuoti ir gauti patrauklią grąžą.

2. Realizuoti savo idėją miesto širdyje.

3. Objektas ant pačio Neries upės kranto.

4. Objektas suderina komercinę bei gyvenamąją paskirtį.

5. Nedidelių laivų ir valčių prieplauka.

6. Jums nereikia niekuo rūpintis

7. Unikali gamtos oazė bei miestietiško gyvenimo darna.

8. Kone kiekvienas miesto rajonas automobiliu pasiekiamas per <15min.

9. Maksimali užstatymo galimybė.

10. Visai šalia ramių gamtos kampelių:

<1,5 km iki Kleboniškio miško,
<4 km iki Santakos parko,
<4 km iki Kalniečių parko

gauti pasiūlymą arba užduoti klausimą

Darbo laikas

Pirmadienis-sekmadienis

24/7

PALAUK!

Gauk 100% Naudą!

Prenumeruok mūsų puslapį ir mainais gausi pirmumą prie niekur nereklamuojamų objektų, geriausius NT pasiūlymus, NEMOKAMUS patarimus.

Mes nemėgstame beprasmių laiškų. Atšaukti prenumeratą galėsite bet kada.