CHgroupNT

reta galimybė jūsų verslui ar projektui. komercinės paskirties sklypai viename didžiausių Kauno miesto mikrorajonų "Šilainiuose"

MES JUMS SIŪLOME!

Komercinės paskirties sklypas – reta galimybė jūsų verslui ar projektui. Baltų prospekte, visai šalia kelio, pastebimoje, „ant akių“ esančioje vietoje stovintys sklypai turi universalias panaudojimo galimybes.

GALIMYBĖS

Žmonės į Šilainius bei netoli jų esančius priemiesčius keliasi tikrai dažnai. Vos iškyla naujas gyvenamųjų namų projektas, būstai rezervuojami bei nuperkami, nuomojamą būstą vartotojai taip pat išgraibsto kaipmat.

Neretai už galimybę gyventi čia žmonės moka daugiau nei rinkos kaina. Tačiau tai yra ganėtinai naujas rajonas, kuriame jūsų verslas nesunkiai ras nišą bei sėkmę.

KODĖL ŠILAINIAI?

Apie 70 tūkst. vartotojų kol kas dažnai tenka susitaikyti su stovėjimu eilėse, nesvarbu ar jie prekybos centre ar privačioje klinikoje…

Baltų prospekto komercinės paskirties sklypuose įsikūręs jūsų verslas arba būstas labai greitai pritrauks lankytojų bei potencialių rezidentų, mat vien dėl vietos patogumo žmones domins galimybė lankytis arba gyventi čia.

Sklypas lengvai matomas ir pasiekiamas nuo pačio prospekto, tad vizitų metu niekas neklaidžios, o gyventojai džiaugsis transporto patogumu.

SVARBI KAUNO DALIS

Šilainiai yra vienas iš svarbiausių Kauno rajonų. Plotu bei gyventojų skaičiumi jis lenkia beveik visus kitus mikrorajonus. Aplink Šilainius rasime ne vieną traukos objektą, pvz. prekybos ir laisvalaikio centrą „MEGA“, IX fortą, sporto klubus bei parduotuves, automobilių aptarnavimo centrus.

Gretimi, jau kiek labiau užmiestyje esantys Romainių, Giraitės, Užliedžių, Vytėnų, Domeikavos bei Sargėnų gyventojai labai priklausomi nuo Šilainiuose esančios infrastruktūros. Apie 73-79 tūkstančius potencialių vartotojų gyvena <10km spinduliu. Tai ne bet kokie vartotojai, o dažniausiai nemenką perkamąją galią turinčios jaunos šeimos bei vyresnio amžiaus rezidentai, kurie vertina kokybę bei prestižą.

KAUNE PALANKI EKONOMINĖ TERPĖ

Kaunas vėl auga. Kurį laiką prognozės antram pagal dydį Lietuvos miestui buvo labai vidutinės ir niekuo neišskirtinės, tačiau per pastarąjį penkmetį Kauno komercinis sektorius įgavo naujų jėgų ir sparčiai vejasi sostinę. Kauno mieste bei aplink jį gyvena apie pusę milijono žmonių. Dar daug jų čia užsuka kaip turistai, svečiai.

Nuomos kainos jau artėja prie sostinės aukštumų, todėl dabar turite auksinę galimybę sėkmingai investuoti į nuomojamo būsto įsigijimą arba gyvenamųjų apartamentų komplekso vystymą.

SUSIPAŽINK SU VIETA ŽEMĖLAPYJE!

PALAUK!

Gauk 100% Naudą!

Prenumeruok mūsų puslapį ir mainais gausi pirmumą prie niekur nereklamuojamų objektų, geriausius NT pasiūlymus, NEMOKAMUS patarimus.

Mes nemėgstame beprasmių laiškų. Atšaukti prenumeratą galėsite bet kada.