CHgroupNT

parduodamas 144,26 Arų komercinės paskirties Žemės sklypas Logistiškai patrauklioje vietoje

( Šalia Garliavos ir magistralės "Via Baltica" )

MES JUMS SIŪLOME

Išskirtinę vietą, sėkmingai komercinei galimybei realizuoti – 1,4426 ha ploto sklypas visai prie pat transporto arterijos – Via Baltica.

PAGRINDINIAI SKLYPO PRIVALUMAI

LOGISTIŠKAI PATRAUKLI VIETA

Kaune ir jo pašonėje jaučiamas labai stiprus verslo augimas. Lietuviško bei užsienio kapitalo įmonės čia vieną po kito steigia fabrikus, filialus, dygsta biurų pastatai bei komercinę veiklą vystančios įstaigos.

Logistine prasme Kaunas yra patogiausias Lietuvos ir bene viso regiono miestas. Vien per 2017-2019m. didžiausios Lietuvos bei užsienio bendrovės į Kauno miestą bei rajoną investuoja ~ 270mln. eurų.

Sąlygos vystyti verslą yra, reikia tik jomis pasinaudoti!

PUIKI VIETA KOMERCIJAI

Moderniai atnaujinta kontinentinės ir regioninės svarbos magistralė Via Baltica sujungia Kauną, o kartu ir Lietuvą su likusia Europa. Būtent per Via Baltica transportuojama didžioji dalis krovinių, vyksta prekių pervežimai.

Taip pat ir į likusias Lietuvos dalis iš čia patekti yra patogu. Įkūrę sandėlį, verslo centrą, administracinės paskirties pastatą ar bet kokią kitą įstaigą iškart atsidursite patogioje vietoje. Tokia lokacija nesuvaržys ateities plėtros galimybių bei užtikrins stabilų sėkmingo verslo pamatą.

Vieta šalia Via Baltica magistralės nėra tik gražiai skambantis pliusas. Tai – ryškus privalumas, mažinantis transporto kaštus, didinantis veiklos efektyvumą.

VEIKLOS VYSTYMAS SU MAŽIAU VARGO

Tarp aktualių privalumų – leidimai degalinės vystymui. Jeigu ieškote vietiniams vartotojams bei tranzitiniams keleiviams patogios vietos kuro kolonėlei, už šią vietą vargu ar geriau ką rasite. Dar 2015m. pro šią vietą kasdien pravažiuodavo apie 21,6 tūkst. transporto priemonių, tarp jų ~5 tūkst. vilkikų.

Dėl įspūdingų skaičių, kurie, neabejotina, po užbaigtos Via Baltica renovacijos tik augs, įžvalgu būtų ir motelio statyba.

LOKACIJOS PRIVALUMAS

Šalia sklypo yra įsikūrę ir didžiuliai verslai, pvz. logistikos centras Nordnet, UAB „Vičiūnai“ ir daug kitų. Paklausa komercinės paskirties sklypams šioje vietoje sparčiai auga, mat gerėjant ekonominėms sąlygoms Kaune, gerėja ir ekonominė aplinka verslo kūrimui.

Visi skaičiai diktuoja tokias tendencijas, kad šalia Via Baltica kelio esančiame sklype kurti verslą arba vystyti komercinę veiklą bus finansiškai naudinga.

2018 M. VIDUTINIS METINIS PAROS EISMO INTENSYVUMAS!

Lengvasis transportas. 19329 pravažiuojančių automobilių per parą.

Krovininis transportas. 5724 pravažiuojančių automobilių per parą.

DETALUSIS PLANAS

(Plane pažymatas raudonai)

SUSIPAŽINK SU VIETA ŽEMĖLAPYJE!

PALAUK!

Gauk 100% Naudą!

Prenumeruok mūsų puslapį ir mainais gausi pirmumą prie niekur nereklamuojamų objektų, geriausius NT pasiūlymus, NEMOKAMUS patarimus.

Mes nemėgstame beprasmių laiškų. Atšaukti prenumeratą galėsite bet kada.