CHgroupNT

nekilnojamas-turtas-costa-del-sol-chgroupnt

Nekilnojamas turtas Ispanijoje

Rojus žemėje... Galbūt ne taip ir toli, kaip galvojote?

"COSTA DEL SOL" - IDEALI VIETA NE TIK ATOSTOGAUTI, BET IR GYVENTI.

Daugelis mūsų, atėjus žiemai Lietuvoje, skubame atostogauti, poilsiauti į šiltuosius kraštus. Šilta jūra, odą bučiuojanti saulė, nuostabūs vaizdai, kelionės – ir ko daugiau reikia iš šltos ir niūrios žiemos bėgančiam lietuviui?

Ispanijos pietuose įsikūrusi Costa del Sol, arba Saulėtoji Pakrantė – idealus pasirinkimas tiek poilsiui, tiek gyvenimui. Šis regionas, įsikūręs prie pat Viduržemio jūros, tarp Malagos bei Gibraltaro, yra viena lankytiniausių vietų Ispanijoje.

Kodėl Saulėtoji Pakrantė?

Atsakymas labai paprastas – 300 saulėtų dienų per metus. Na o apie galimybę jas visas praleisti auksinio smėlio paplūdimiuose nėra net kalbos. Be švelnaus, šokoladinio įdegio iš čia tikrai negrįšite, o gal švelni saulė, gaivus, sveikas jodo pripildytas jūros oras ir bus viena priežasčių čia įsigyti nekilnojamo turto?

 

Kas labiausiai žavi šioje pakrantėje?

Turbūt tai, jog visi miestai, miesteliai bei kurortai yra išsidėstę palei Viduržemo jūrą. Vien kelionė iš vienos vietovės į kitą atima kvapą – iš vienos pusės stebi jūrą, tolimą mėlį, iš kitos – debesis siekiančius kalnus… Net ir atstumai tarp miestų nėra dideli, laikas kaip mat prabėga su nuostabiais vaizdais pro langą…

Taigi, populiariausi miestai.

Bene pats svarbiausias ir didžiausias Costa del Sol miestas yra, neabejotinai, Malaga. Begalė muziejų, kultūrinių objektų, lakytinų vietų, žaliųjų pakų rasite būtent čia. Gatvės pilnos judėjimo, automobiliai, skubantys žmonės… O ir Malagoje esantis oro uostas yra vienas iš užimčiausių visoje Ispanijoje.

Šiek tiek mažesni, bet tikrai neprastesni miesteliai – tai Mijas, Calahonda bei Elviria. Šie itin tinka ne tik poilsiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui. Mijas miestelis yra žinomas dėl savo siaurų, jaukių gatvelių, nedidelių turistinių parduotuvėlių. Romantiškam pasivaikščiojimui Mijas yra idelai vieta. Juk visos gatvelės veda prie jūros…

Calahonda – tai 500,000m2 pakrantės grožio, nuostabių vaizdų… Calahonda yra vienas populiaresnių miestelų gyvenimui – daugybė vilų, prabangių apartamentų rasite čia, ir visi jie – su kerinčiais vaizdais į jūrą. Nors Calahonda yra išpuoselėtas, šiuolaikinis miestas, tačiau čia dar tikrai rasite ir kaimiškų, senovnių elementų.

Na, o Elviria – tikras perlas, įsikūręs šalia Marbellos. Daugelio pripažintas kaip turintis geriausius paplūdimius, tarp jų ir įžymųjį Nikki Beach. Daugelis renkasi būtent Elviria kaip vietą nekilnojamojo turto įsigyjimui. Tai puiki vieta sujungianti naktinį šurmulį bei ramybę.

Pabaigai – populiariausias kurortas pakrantėje, vienas iš žinomiausių ne tik Ispanijoje, bet ir visoje Europoje, įžymus ne tik tarp lietuvių, bet ir tarp viso pasaulio įžymybių – Marbella. Poilsis, jūra, naktiniai klubai, prabanga ir dar daugiau – tai, kuo ji gali pasigirti. Daug kam žinomas Puerto Banus uostas žavi savo prabanga, brangiomis parduotuvėmis. Čia galima sutikti ne tik Ispanijos, bet ir įžymių Holivudo aktorių. Ne paslaptis, jog Marbella konkuruoja su Pietų Prancūzijos kurortais, o gal ir nugali?..

Kuo dar populiari Costa del Sol pakrantė?

Golfo megėjams čia tikras rojus. Vienas iš dalykų, kurie krenta į akis čia atvykus, tai golfo laukai, kurių pilna, lietuviškai sakant, ”ant kiekvieno kampo”. Netgi galima išsskirti du poilsiautojų bei gyventojų tipus – tie, kurie ieško namų, apartamentų su vaizdais į jūrą, ir tie, kurie nori vaizdo į golfo laukus. Žinoma, golfo kamuoliukas kartais ir gali sutrukdyti mėgautis rytine kava terasoje, tačiau vaizdai tai tikrai atperka!

Tiesa, daugelis vieną kartą atvažiavusiųjų atostogauti į Costa del Sol pakrantę, grįžta dar ne kartą. Turbūt ekonomiškesnis variantas – įsigyti čia nekilnojamojo turto ir turėti savo jaukią, mielą vietą atostogoms. Kas žino, gal vėliau tai taps antrais namais? Ši pakrantė – idealus pasirinkimas ne tik gyventi, bet ir atostogauti. Juk saulės ir gerų emcijų niekada nebus per daug!

PALAUK!

Gauk 100% Naudą!

Prenumeruok mūsų puslapį ir mainais gausi pirmumą prie niekur nereklamuojamų objektų, geriausius NT pasiūlymus, NEMOKAMUS patarimus.

Mes nemėgstame beprasmių laiškų. Atšaukti prenumeratą galėsite bet kada.