CHgroupNT

SUSIKURK IšskirtinĘ Poilsio ar verslo vietĄ druskininkuose

( M.K. Čiurlionio g. 73 )

TRUMPAM STABTELĖKITE IR PAGALVOKITE

Kokia Lietuvos vieta labiausiai asocijuojasi su ramybe, komfortu ir poilsiu? Mūsų nedidelėje šalyje yra kelios, kurios išsiskiria ne tik vietiniame, tačiau ir regioniniame kontekste.

Tos​ vietos tai: visų pamilta Kuršių Nerija, Birštonas ir pati poilsinio turizmo šerdis Lietuvoje – Druskininkai.

Pastarasis miestas, dėka turizmo ir nuostabaus gamtos grožio tapo vienu didžiausių traukos objektų vietiniams bei turistams. Čia žmonės vysto verslą, keliasi gyventi, po sunkių darbų atvyksta atsigaivinti SPA procedūromis.

Visi, kas čia lankėsi – pamilo Druskininkus. Kai kuriuos pakeri ošiantys miškai, kitus – prabangios pramogos, trečius – atpalaiduojančios SPA procedūros.

Kviečiame susipažinti su kurortu iš arčiau!

MES JUMS SIŪLOME

Išskirtinę galimybę šioje unikalioje Lietuvos vietoje plėsti savo verslą, įsikurti svajonių būstą ar įsteigti objektą, kuris generuotų papildomas pajamas. Kadangi miestas nedidelis, galimybė tikrai vienetinė!

Susipažinkite su universalia išskirtine poilsio ir verslo vieta Druskininkuose, adresas M.K.Čiurlionio g.73

esamo pastato Vizualizacijos

Planuojamo projekto planai

PLANUOJAMŲ BUTŲ VIZUALIZACIJOS

GALIMYBĖS

Sklype tikrai galima vystyti įvairią veiklą. Kadangi jis pačioje miesto šerdyje, sklypas yra išskirtinai universalus. Galite pažvelgti į planuojamo užstatymo planą ir rasti sau tinkamą vietą bei joje įkurti svajonių apartamentus ar plėsti valdomą parduotuvių tinklą. Ir tai tik maža dalis galimybių…

Čia tiesiog nepriekaištingai tiktų ir viešbutis, kuris galėtų užimti gyvenamųjų patalpų kompleksą.

Kadangi erdvė – universali, joje galima įrengti apartamentus, įkurti sporto bei laisvalaikio erdves, open-space tipo bendradarbystės erdvę, grožio ir sveikatinimosi saloną(-us), restoraną(-us), t.t..

Net 1500 kvadratinių metrų B ir C klasės komercinių patalpų, solidūs plotai apartamentams, patogus išplanavimas ir ramybe spinduliuojanti vieta.

Ar gali norėtis kažko daugiau? Drįstume teigti, kad ne.

Vizijos ir galimybės Asmeniui

apartamentai-Poilsiui-druskininkų-kurorte
apartamentai Poilsiui druskininkų kurorte
Apartamentai-nuomai-druskininkuose
Apartamentai nuomai druskininkuose
Apartamentai nuolatiniam gyvenimui

Vizijos ir galimybės verslui

biliardo klubas-investinis-projektas-druskinikuose
biliardo klubas
investinis-projektas-druskinikuose-boulingo-klubas
boulingo klubas
investinis-projektas-druskinikuose-sporto-klubas
Sporto klubas
Kavinė
restoranai-investinis-projektas-druskinikuose
Restoranas
Naujas-investinis-projektas-druskininkuose-open-space-erdve
OPEN SPACE ERDVĖ
grozio-salonas-investinis-projektas-druskinikuose
Grožio Salonas
investinis-projektas-druskinikuose-greito-maisto-restoranas
greito maisto restoranas
jogos-studija-investinis-projektas-druskinikuose
Jogos studija
Parduotuvės
verslo-ir-poilsio-vieta-druskininkuose-galimybe-ofisui
Biurai

VIETA

Druskininkus supa Nemunas ir tankūs miškai. Šioje vietoje gali gimti gražiausios idėjos. Čia įkvėpimo sėmėsi Mikalojus Konstantinas Čiurlionis ir Adomas Mickevičius. Pats Rusijos caras dar XIXa. miestą paskelbė kurortu, o Lietuvos ir Lenkijos bajorija Druskininkus laikė aukščiausio lygio kurortu. Nors laikai pasikeitė, tačiau miesto prestižas tebeauga.

M.K.Čiurlionio g.73 – puiki vieta ambicingam projektui, komercinei veiklai.

Visai šalia šios vietos įsikūrę: Druskininkų vandens parkas (2km), gausybė SPA centrų (800m iki GRAND SPA LIETUVA), „Lynų kelio“ funikulieriaus (2km) yra ne vienas muziejus (800m iki Čiurlionio muziejaus), o taip pat ir žymusis Grūto parkas (1,1km).

Druskininkai, tai ramybės oazė bet kuriam kokybę vertinančiam žmogui.

Mūsų siūlomas sklypas – beveik pačiame miesto centre. „Centriau“ ir patogiau nebūna!

Susipažink su vieta žemėlapyje

KĄ ČIA VEIKTI TURISTAMS BEI VIETINIAMS

Atsipūsti bei ramiai pasigerėti gamta galima Vijūnėlės parke (1km iki sklypo). Taip pat populiari pramoga – vakare pažiūrėti Druskininkų fontano (500m iki sklypo) šou. Aktyvesniam laisvalaikiui kvies Druskininkų ONE nuotykių parkas (2,3km), „Vilkės“ golfo klubo aikštynas (~19km), profesionalūs teniso kortai (850m).

Palepinti skonio receptorius galima viename iš prestižiškiausių Lietuvos restoranų – „Velvetti“ (2017m. ir 2018m. patekusio tarp 30-ies geriausių Lietuvoje), kuris yra visai netoliese, apsipirkti – viename iš kelių prekybos centrų bei mažesnių parduotuvių. Jos taip pat vos už kelių minučių kelio pėsčiomis.

Mes išties siūlome išskirtinę galimybę sukurti savo rojaus kampelį arba plėsti verslą bene gražiausioje Lietuvos vietoje. Nepraleiskite tokios progos, nes ji tikrai neatsiranda kiekvieną dieną!

Net 12 didžiausių Lietuvoje pramogų viename mieste

1. SNIEGAS VASARĄ IR LENKTYNIŲ AZARTAS

"Snow arena" Tai vienintelis visus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse. Jau kelintus metus iš eilės Snow Arena atsiduria geriausiuose pasaulio žiemos pramogų kompleksų penketukuose.

2. VANDENS PRAMOGŲ KARALYSTĖ

"Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA" Tropinis +30 laipsnių karštis, net 9 metrus siekiančios palmės, žydras baseinų vanduo, 22 pirtys, įrengtos pagal įvairių pasaulio šalių tradicijas, egzotiški masažai – visa tai tarsi pasakiška atostogų diena už tūkstančių kilometrų…

3. NUOTYKIAI ŠEIMOMS IR IŠBANDYMAI DRĄSIAUSIEMS

"UNO Parks" Laipiojimas medžiuose - aktyvi pramoga, skirta visoms amžiaus grupėms, fizinis pasiruošimas nebūtinas. Lipama pradedant nuo lengviausių trasų, horizontaliai įrengtų medžiuose iš virvių, medžio ir tvirtinimo elementų. Lankytojai išklauso instruktažo, aprūpinami laipiojimo apraišais ir yra nuolat prižiūrimi instruktorių.

4. Druskininkų oro linija

"Lynų Kelias" Visus metus veikiantis Lynų kelias Druskininkuose – vienintelis toks Lietuvoje. Tai viena iš ekologinių transporto rūšių, kuri neteršia aplinkos ir yra puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Kelionės metu pro keltuvo langus, tarsi iš apžvalgos rato, išvysite: įspūdingus Druskininkų kurorto miškus, Nemuno upės vingius ir nuostabią miesto panoramą.

5. EKSTREMALIŲ NUOTYKIŲ Patirtis

„Water Inn Druskininkai“ – Pripučiamų takelių ir kliūčių parkas įsikūręs prie alkos ežero druskininkuose! Tai yra gerų emocijų ir puikios nuotaikos oazė! Šiame vandens parke smagiai praleisite laiką, papramogausite ir jei norėsite net patirsite ekstremalių nuotykių, parkas yra skirtas įvairių lygių ir amžiaus grupių lankytojams, viena dalis parko puikiai tiks vaikams nuo 6 metų, o ekstremaliosios parko figūros nepaliks abejingų ir aktyvių suaugusiųjų!

6. Sveikos gyvensenos pradžia

"Druskininkų gydykla" tai šiuolaikinių technologijų, šimtametės kurortologijos patirties ir tradicijų asmens sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugas. Joje įrengtos modernios gydomojo purvo vonios, mineralinio vandens vonios ir baseinas, garinė pirtis, masažo, fizioterapijos, kineziterapijos, krioterapijos kabinetai, poilsio kambariai, žiemos sodai ir mineralinio vandens biuvetės.

7. Muzikinis fontanas

"Muzikinis fontanas" Druskininkuose gydyklų parke veikia nuostabus muzikinis fontanas, kuris sulaukia daug vietinių bei miesto svečių dėmesio. Tai ypač populiari susibūrimo vieta ir viena lankomiausių kurorto vietų.

8. 18 duobučių Škotiško „links“ tipo golfo aikštynas

"Vilkės Golfo Klubas" Tarptautinius standartus atitinkantis, 18 duobučių Škotiško „links“ tipo golfo aikštynas. „Vilkėje“ Jūs ne tik atsipalaiduosite ir mėgausitės savo pamiltu žaidimu, tačiau ir būsite apsupti neįtikėtino grožio gamtos. Gamtai esame dėkingi už nepakartojamas natūralias kliūtis ir smėlio bunkerius, kurie pareikalaus iš golfo profesionalų pademonstruoti visą jų sukauptą patirtį ir turimą meistriškumą. Škotiško tipo „Vilkės“ aikštynas užima 65 ha plotą, o žaidimo atstumas viršija 10 km – tai, ko gero, vienas sudėtingiausių golfo aikštynų ne tik Lietuvoje, bet ir visame regione.

9. lauko teniso kortai pačiame Druskininkų centre

"TennisPark" atveria naujas galimybes treniruotis bei žaisti tenisą Lietuvos Druskininkų kurorte gyventojams ir jų svečiams, keičia žmonių laisvalaikio įpročius ir skatina sportuoti.

10. Gyvoji dokumentika

"Grūto parkas" Ekspozicija skirta tam, kad Lietuvos žmonės, į šalį atvykstantys svečiai, taip pat ir ateities kartos turėtų galimybę pamatyti apnuogintą sovietinę ideologiją, daugelį dešimtmečių slėgusią ir žeidusią mūsų tautos dvasią. Ekspozicija skirta tam, kad Lietuvos žmonės, į šalį atvykstantys svečiai, taip pat ir ateities kartos turėtų galimybę pamatyti apnuogintą sovietinę ideologiją, daugelį dešimtmečių slėgusią ir žeidusią mūsų tautos dvasią.

11. Meilės sala

Viena Druskininkus juosiančio Nemuno atkarpa itin traukia romantikus. Tai – upės viduryje esanti Meilės sala. Istorija pasakoja, jog Druskininkų jaunimas čia rinkdavosi pasilinksminti dar XX a. pradžioje – kurdavo laužus, šokdavo, dainuodavo. Dvyliktą valandą nakties merginos eidavo į kairįjį salos krantą, vaikinai – į dešinįjį, ir iš ten kiekvienas į upę leisdavo savo vainiką su degančia žvakute ir vardu. Salos gale, kur suteka upės srovės, valtyse jų laukdavo budintieji – stebėdavo susiporavusius vainikus ir garsiai skelbdavo laimingųjų vardus. Meilės salą vasarą iš arti galima apžiūrėti Nemunu keliaujant laivu – tai vienas iš populiarių pasirinkimų, norint susipažinti su negirdėtomis Druskininkų legendomis.

12. Vijūnėlės parkas

Vijūnėlės parke yra Druskonio ir Vijūnėlės tvenkiniai, aplink kuriuos yra nutiestas kelių kilometrų takas ypač pamėgtas dviratininkų. Taip pat parke galima išvysti įvairių skulptūrų, galima tiesiog prisėsti ant suoliuko ir pasigrožėti Druskonio tvenkinyje esančiu fontanu ar išsinuomoti vandens dviratį ir pasiplaukioti. Arčiau Vijunėlės tvenkinio yra įrengta vaikų žaidimo ir tinklinio aikštelės, paplūdimys, mediniai lieptai, įrengtas gelbėjimo postas, vieši tualetai, 2 dušai, sukurtos poilsio erdvės. Veikia vasaros kavinė The Beach Bar Druskininkai.

KODĖL DRUSKININKAI?

Vystyti verslą Druskininkuose apsimoka, nes 2018m. duomenimis per metus čia užsuka apie 340 tūkstančių turistų.

Ilguoju laikotarpiu tai yra populiariausias Lietuvos kurortas, lenkiantis Palangą, Kuršių Neriją ar tą patį Birštoną. Druskininkuose nuolat reikalingos ir nakvynės vietos, tad finansiškai naudinga įrengti ir būstą nuomai. Na, o žmonėms, kuriuos išvargino didelio miesto šurmulys ir jau norisi atsitraukti nuo sambrūzdžio bei kamščių gatvėse, Druskininkai taps raktu į ramią kasdienybę.

Nesvarbu ar tai bus savaitgalio poilsis ar nauji jūsų namai. Aplinkui – solidūs ir kokybę bei ramybę vertinantys žmonės, visi patogumai, keturių ir penkių žvaigždučių SPA centrai.

Gailėtis čia galima tik vieno… Kad neradote tokios galimybės ankščiau!

TURITE SAVO IDĖJĄ?

Mes norime padėti jums realizuoti savo svajonių viziją. Jeigu turite savo unikalią idėją – susisiekite.

Kartu galėsime viziją ir planą paversti realybe!

Projekto planas – lankstus, galima rasti optimalų sprendimą visiems.

gauti pasiūlymą arba užduoti klausimą

Darbo laikas

Pirmadienis-sekmadienis

24/7

PALAUK!

Gauk 100% Naudą!

Prenumeruok mūsų puslapį ir mainais gausi pirmumą prie niekur nereklamuojamų objektų, geriausius NT pasiūlymus, NEMOKAMUS patarimus.

Mes nemėgstame beprasmių laiškų. Atšaukti prenumeratą galėsite bet kada.